KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12411112
nr 1241 1112
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Teckning, Signerad, daterad 1949. Blyerts, 23x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:38:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)